USB Stealer İle Şifre Çalma

konuyu başlatan Ceys

27
0
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
#1
USB Stealer ile Webbrowser 'a Kayıtlı Olan Tüm KullanıcıAdlarını ve Şifrelerini Ele Geçirebilirsiniz.


Her zaman Bilgisayara Uazaktan Müdahale edecek değiliz elimize fırsat geçtiyse 1 dk dan daha kısa sürede USB miz yanımızda olduğu sürece Şifreleri ele geçirebiliriz.


Hatta Kurbanla yan yana otururken ve Kurban bizi izlerken o daha hiçbir şey anlamadanUsb Stealerimizi Kullanabiliriz.


USB nizi Takıp ilk iş olarak Daha hızlı çalışması için USB Hızlandırmayı kullanalım diyerekUSB Hızlandır.exe 'yi Çalıştırırız


En Son Yazıcak olan "Hizlandirma islemi icin bir tusa basin / Program Sona Erecektir" yazısından sonra Herhangi Bir Tuşa Basarsanız USB 'nizde log.txt Şeklinde içerisindeŞifrelerin olduğu Dosyamız Oluşacaktır.


<--- Desteklediği Tarayıcılar --->OperaFirefoxGoogle Chromeİnternet ExplorerUSB Stealer Bat Komutları ile Yazılmıştır Ancak .bat şeklindeki çıktı inandırıcı olmadığı için .exe olarak antivirüslere yakalanmayacak ve otomatik yönetici izni gerektirecek şekildeözel olarak derlenmiştir.


Hile Madeni Blog Takipde Kalın Sağlıcakla Kalın İyi Günler Smile <--- Desteklediği Tarayıcılar --->OperaFirefoxGoogle Chromeİnternet ExplorerUSB Stealer Bat Komutları ile Yazılmıştır Ancak .bat şeklindeki çıktı inandırıcı olmadığı için .exe olarak antivirüslere yakalanmayacak ve otomatik yönetici izni gerektirecek şekilde özel olarak derlenmiştir.


Hile Madeni Blog Takipde Kalın Sağlıcakla Kalın İyi Günler Smile
Foruma Git:

1 Ziyaretçi